29:25
so 4. 11. 2023 17:00 @ Sportovní hala Železný Brod, 2. liga muži SZČ, 8. kolo
Sokol ŽBS Železný BrodHandball Jablonec
31:34
so 4. 11. 2023 19:00 @ Sportovní hala Železný Brod, REGIONÁLNÍ LIGA MUŽŮ KRÁLOVÉHRADECKÉHO A LIBERECKÉHO KRAJE, 1. kolo
Handball JablonecHC Kolín
33:19
so 4. 11. 2023 15:00 @ Sportovní hala Železný Brod, 2. liga mladší dorostenci SZČ, 8. kolo
Handball JablonecDvůr Králové
16:11
so 4. 11. 2023 14:20 @ hala Náchod, LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ LIBERECKÉHO A KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE, 5. kolo
17:13
ne 5. 11. 2023 13:40 @ hala Česká Lípa, Liga mladších žáků Libereckého a Královéhradeckého kraje, 5. kolo

Začátek listopadu ve znamení vítězství

První listopadový víkend přinesl jen úspěch.

Vyjádření trenéra A-týmu Františka Dědečka:
Zvládli jsme těžké utkání proti dobrému soupeři, rvali jsme se do poslední minuty, naši mladíci se zlepšují a velmi dobře začínají doplňovat naše klíčové hráče, Táda Kubík, Tomáš Střižík, Kryštof Kříž, Petr Hassa a Honza Svoboda, nám dneska vyhráli zápas.

Vyjádření trenéra B-týmu Františka Dědečka:

Béčko odehrálo svoje první utkání proti domácímu Železnému Brodu a hned si připsalo 2 body za výhru 31:34, jablonečtí mladíci svojí rychlou hrou unavili kluky z Brodu, ti naopak těžili ze svých zkušeností, na jablonecké straně řídil hru Petr Hassa, dobrým výkonem ho podpořil na pravém křídle Kuba Šimek a na levém nováček Petr Jakubec, při nemoci brankářů zaskočil v brance pivot Filip Smrček a doslova zavřel branku, jen tak dále.

Vyjádření trenéra Ml. dorostu Vládi Šatavy:

Splnili jsme roli favorita. V prvním poločase jsme si vytvořili dostatečný, pohodlný náskok, který jsme ve druhém poločase udržovali. Škoda jen technických chyb, které nastaly ve druhém poločase - skóre mohlo být i výrazně vyšší.

Vyjádření trenéra St. žáků Filipa Smrčka:

Do posledního ligového turnaje podzimní části v Náchodě jsme proti Liberci vstoupili slušně a v 6.minutě jsme vedli 7:1. Pak, jakoby se kluci zalekli svého dobrého výkonu a poločas skončil 11:10. V druhé půli to byl boj o každý míč a zápas dopadl zaslouženou remízou 18:18.
Další utkání proti České Lípě, to byla jiná písnička. Kluci hráli bez chuti, bez nápadu, bez energie. Tomu odpovídá i výsledek 11:13.
Po nevydařeném zápase s Č. Lípou bylo na hráčích vidět, že jim samotným se jejich výkon na hřišti nelíbil a proti domácímu Náchodu začali opět dobře. 1.poločas (7:11) jsme odehráli pěkně, pak se dostavila únava. Více prostoru dostala lavička, která nám svými výkony dělá radost. 12:25 Poslední utkání proti Dvoru Králové, se do hry postupně dostali všichni hráči a zaslouženě zakončili turnaj bodovým ziskem 16:11.

Vyjádření trenéra Ml. žáků Martina Tyla:

5. Turnaj mladších žáků se konal v České Lípě a byl zároveň pro náš tým posledním turnajem v soutěži Ligy mladších žáků Královéhradeckého a Libereckého kraje v podzimní části sezóny.

Turnaj jsme odehráli, díky velké marodce, pouze v 8 hráčích do pole a s 2 brankáři. Před turnajem jsme chtěli po dětech hlavně nasazení a co nejvíce se vyvarovat technickým chybám.

1. Utkání
Jablonec - Jičín 5:21
Vstup do utkání se nám nepovedl, děti ještě snad spaly. Ve 13 minutě to bylo 11:0 pro Jičín. Ve druhém poločase v 10 minutě to bylo 5:15, hra se z naší strany zjednodušila a obraz hry se celkově vyrovnal. Ke konci utkání jsme více míchali se sestavou.

2. utkání
Jablonec - Náchod 13:18
Ze začátku opět nedůraznost a v 8 minutě jsme prohrávali 0:6, do 12 minuty jsme dokázali snizit na 4:6 a poločas skončil 5:7 hlavně díky zlepšené obraně. Ve druhém poločase se nám nedařila střelba a soupeř nám postupně odskočil. Hra byla určitě lepší než proti Jičínu, škoda začátku utkání a zbytečného přehnaného respektu.

3. Utkání
Derby Jablonec - Liberec 13:17
Opět nám utekl začátek utkání v 7 minutě 1:6 pro Liberec, potom se hra vyrovnala a poločas skončil 4:9. O poločase jsme se nahecovali a řekli si že jim to necháme zadarmo. Ve druhém poločase jsme byli lepší než Liberec a v 13 minutě jsme prohrávali pouze o gól, povzbuzování rodičů našich dětí bylo perfektní. Bohužel smolné vyloučení na naší straně a méně sil, rozhodlo o vítězství Liberce.

Poslední utkání
Jablonec - Česká Lípa 24:10
Prvních 5 minut dostal příležitost základ, aby ukázali konečně pořádný vstup do utkání a po 5 minutách to bylo 5:0 úkol splněn takže mohla začít v týmu rošáda. Děcka jsme zkoušeli na všech pozicích na které nejsou tolik zvyklý. V tomto utkání všichni hráči v poli dali branku.

Po podzimní části budeme na 4 místě těsně za Libercem. Turnaj byl určitě v lepším nasazení než na domácím turnaji v Železném Brodě.

Další turnaj mají mladší žáci za od 17.11. - 19.11.v Mostě, kde se utkají o pohár primátora města Most.

Sestava a branky:
Filip Tyl 21, Martin Nešpor 11, Pavel Dostál 8, Hynek Rybák 4, Jakub Žemlička 3, Jan Kuba 2, Jan Kudrhalt 2, Lukáš Chyba 2, Eliška Plecitá 1, Nicholas Golman.

Vyjádření trenéra MINI/přípravky Jana Svobody:

Tento víkend jsme zavítali do Dvora Králové. Účast byla vysoká, proto jsme přihlásili více týmů, aby si děti více zahráli. Utkali jsme se proti týmům z Jičína, Náchoda, Liberce a domácího Dvora Králové. Turnaj byl rozdělen na ranní a odpolední část, kdy ranní hrála přípravka a odpolední minižáci. Přípravka si vedla velice dobře. Od začátku turnaje děti bojovali a hnali se za balonem jako o život. Stejné nasazení předvedli i v odpolední části minižáci. Skvělou obranu zahrál Nicolas Golman, za to ho velice chválím. Mimořádný výkon předvedla i Zuzka Kordačová, které se dařilo, jak ve hře, tak v bráně. Oproti minulému turnaji byl u všech vidět veliký pokrok. Nový koncept tréninků začíná svědčit. Na druhou stranu, stále je co trénovat a zlepšovat. Za dva týdny pořádá turnaj Liberec, kde se budeme snažit podat stejný, ne-li lepší výkon.