Stále střed tabulky

Střed tabulky ve 2.lize handballu odpovídá, Jablonec čeká za 10 dní poslední zápas jarní sezóny 2.liga mužů

Sokol Vršovice B - Handball Jablonec 20:23 (13:16)

Záloha prvoligových Vršovic nás zlobila prvních 10 minut, než se jablonečtí probrali a začali pořádně bránit, díky zlepšené obraně se začal prosazovat v rychlých přechodech Vojta Janata a hosté otočili utkání, v druhém poločase domácí Vršovice zabraly a z handbalu se stal spíše boj, jablonečtí uhájili vítězství a získali 2 venkovní body

Sestava Jablonce : Novák, Hlinka – Trejbal 7, Janata 6, Krčka 5, Hána2, Jandera 2, Jakl 1, Svoboda T. , Smrček, Radosta, Kříž, Střižík, Hassa

Handball Jablonec - Chemička Ústí n L 28:18 (15:7)

Domácí utkání bylo od prvních minut pod jabloneckou kontrolou , domácí se snažili hrát rychlý handball , hosté naopak trávili hodně času v útoku skoro až do pasivity, v prvním poločase to domácí ještě zvládli slušně , ale ve druhé půli již taková kvalita na jablonecké straně nebyla a místo aby se domácí zklidnili, přišly ještě větší nepřesnosti a druhý poločas skončil pouze 13:11 pro domácí, což se úplně nepovedlo

Sestava Jablonce : Novák, Hlinka – Trejbal 7, Hána 5, Střižík 4, Krčka 4, Jandera 2, Najman 2, Jakl 2 , Janata 1, Vraný 1, Kříž, Radosta, Smrček, Preisler

Dukla Praha B - Handball Jablonec 30:26 (18:14)

Utkání na půdě lídra celé tabulky a rezervy Dukly Praha je vždy výzvou pro každý oddíl, většinou je to o tom, že se jedeme na Duklu učit a pozorovat, v čem se můžeme do příště zlepšit, tentokrát oba týmy byly trochu oslabeny, takže handball byl vyrovnanější, domácí nastoupili výborně a 20minut se hosté nemohli dostat do hry 14:8, až potom domácí polevili a jablonečtí snížili na rozdíl 4 branek a ve stejném duchu se odvíjel i druhý poločas, na jablonecké straně se střelecky zaskvěl Tomáš Hána 13-ti brankami

Sestava Jablonce : Hlinka – Hána 13, Trejbal 5, Krčka 3, Janata 2, Jakl 2, Jandera 1, Mony ,Kříž, Najman

Handball Jablonec - Handball Liberec 23:31 (12:14)

Derby je derby a nám se dlouhodobě nedaří Liberec porazit, Liberec je lepší , jak po herní stránce, tak i po fyzické, i když do Jablonce přijeli pouze se 2 hráči na střídání, přehráli nás, Liberec nastoupil do utkání sebevědomě a celý první poločas vedl, jablonečtí se prali, bojovali, ale v útoku jsme zakončovali zbrkle nebo nás vychytal liberecký brankář, poločas 12:14 odpovídal dění na hřišti, druhá půle začala pro domácí snově , během 5 minut otočili z 12:14 na 17:14 a vypadalo to, že konečně se podaří zlomit libereckou sérii vítězství, liberecký tým si vzal time-out , vrátil se ke své zodpovědné obraně, začal úřadovat druhý liberecký brankář , domácí stále bojovali poslední šance na lepší výsledek byla kolem 45.minutě zápasu , kdy Tomáš Hána srovnal na 21:21, pak ovšem nastal v jabloneckých řadách útlum, z kterého se tým nedostal do konce utkání, špatná střelba, přestala úplně fungovat největší jablonecká chlouba a to obrana, Liberec na co sáhnul se mu povedlo a jabloneckým nešlo vůbec nic, Liberec vyhrál posledních 15minut 2:10 a zápas v klidu dohrál

Sestava Jablonce : Novák, Hlinka – Janata 5, Hána 4, Trejbal 4, Střižík 4, Jakl 3, Jandera 2 , Krčka 1, Novotný J, Radosta, Smrček, Kříž, Preisler, Vraný, Kudrhalt

Hodnocení trenéra : pracujeme, bojujeme, trénujeme v rámci svých možností, ale na lepší soupeře , typu Dukla B a Liberec, to prostě nestačí, do první čtyřky patří ještě Lovosice B a Most a naše bilance s těmito celky je pouze jeden získaný bod za domácí remízu na podzim s Lovosicemi, takže střed tabulky bohužel odpovídá, poslední zápas odehrajeme v Lounech za 10 dní, poděkování patří našim skvělým divákům , kteří nás během celé sezóny bouřlivě povzbuzovali