Související zápasy

Handball Jablonec

Nevydařený výjezd na extraligové hřiště Lovosic a Mikulášský turnaj pro naše nejmenší házenkáře

Poslední herní týden v podzimní části se vydal náš A-tým společně s mladším dorostem do extraligových Lovosic. Obě družstva odehrála utkání proti Lovosickým rezervám. Byla to velice napínává a vyrovnaná utkání. Minižáci s přípravkou měli ve stejný den turnaj v České Lípě. V sobotu se přípravka účastnila speciálního Mikulášského turnaje.

Image 1
Image 2

Vyjádření trenéra A-týmu Františka Dědečka:
V posledním letošním utkání áčka jsme sice prohráli s rezervou Lovosic 31:28, v nejhezčí házenkářské hale v ČR, ale podali jsme jako tým velmi dobrý výkon, bohužel jsme v druhé půli vyrobili několik zbytečných nevynucených ztrát v rychlém přechodu, které nás stály ještě lepší výsledek.

Vyjádření trenéra Ml. dorostu Vládi Šatavy:
V posledním kole podzimní části druhé ligy mladšího dorostu jsme zavítali na palubovku Lovosic. Umístění v tabulce slibovalo zajímavé a vyrovnané utkání. To se také splnilo, bohužel ale jen v prvním poločase, který jsme vyhráli o jednu branku. Nezachytili jsme však nástup do poločasu druhého a soupeř otočil a trpělivou hrou svůj náskok zvyšoval. Naši kluci na druhou stranu kupili technické chyby a nedařila se nám ani střelba z křídla. Utkání jsme měli rozehráno dobře, ale dokud kluci nepřidají trošku dravosti, komunikace na hřišti, kázně a srdíčka, tak bohužel nemůžeme pomýšlet na lepší výsledky.

Vyjádření trenéra minižáků/přípravky Jana Svobody:
V sobotu 2. 12. se vydala přípravka na Mikulášský turnaj do Bělé pod Bezdězem. Odehráli jsme 8 utkání s týmy z okolí. Přípravka si vedla skvěle, oproti minulému turnaji, byl vidět další hráčský posun. Na konec turnaje přišel Mikuláš s čertem a andělem a všem rozdal odměny. Byl to vydařený turnaj. Hned druhý den byl pro minižáky a přípravku připraven turnaj v České Lípě.

Vyjádření trenéra minižáků/přípravky Davida Kudrhalta:
Po sobotním Mikulášském turnaji jsme se v neděli vydali na turnaj do České Lípy. Byl to poslední turnaj (4+1) této sezóny.

PŘÍPRAVKA odehrála výborný turnaj. Na dětech bylo vidět velké herní zlepšení a to hlavně v obraně, kdy děti začínají chápat, že házená je kontaktní sport a bez obrany to nepůjde.

MINÍCI odehráli náročný turnaj, jelikož hráli rovnou 8 utkání v řadě a není se tedy čemu divit, že v posledních zápasech jim už došla tzv. “šťáva”. I přes únavu byly zápasy kvalitní a byla vidět zlepšená obrana i útok.

Poslední soutěžní víkend vyrážíme do Náchoda a to 9.12. (Turnaj 6+1)